Horoskopi Ditor E Diel 2 Tetor 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Marrëdhëniet romantike me Bricjapin dhe Gaforren janë momentalisht në një situatë nervoze. Në aspektin profesional tani mund të jeni të zënë në punë, është koha më e mirë për t’i parë frytet.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Jeni më të fortë, edhe nëse muajt e fundit kanë qenë të pakta çiftet që kanë rishikuar lidhjen e tyre. Në punë, edhe nëse dikush ju ka penguar, së shpejti do të jeni në gjendje të ktheheni në normalitet.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Përpara se të nxirrni përfundime të nxituara është më mirë të prisni, gjithçka që lind në këto ditë do të jetë e rëndësishme. Mos nënvlerësoni dikë që mund t’ju ndihmojë në punë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Nuk është një kohë e vështirë për ata që duan të bien në dashuri, mund të jeni me fat. Duhet të përpiqeni t’i çoni përpara idetë tuaja edhe nëse dikush ju pengon në punë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Kujdes në marrëdhëniet ndërpersonale dhe në lidhje dashurie, jeni shumë agresivë. Projektet e punës janë gjithmonë të favorizuara nga Jupiteri.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Marrëdhëniet e lindura në ditët e mëparshme do të konsolidohen edhe më shumë këto ditë. Ata që kanë mbetur të palëvizshëm në punë tani mund të rikuperohen.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Nuk ka dyshim që për momentin ndjenjat janë protagoniste. Ashtu si në dashuri, edhe në vendin e punës, takimet e reja mund të sjellin lajme të mira.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Hëna është e favorshme, mund të përdoret për takime të veçanta. Veproni tani për të zgjidhur problemet që kanë lindur në punë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Në dashuri mund të bëni një ndryshim që do të jetë i rëndësishëm për javët në vijim. Çdo ndërlikim në punë do të kapërcehet lehtësisht.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Ditë e veçantë për ndjenjat, por duhet bërë kujdes. Nëse keni nevojë të dilni me projekte të reja, kjo e diel është një ditë e mirë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Mos bëni shumë gjëra dhe përpiquni t’i kushtoni kohën e duhur gjithçkaje, madje edhe partnerit/es tuaj. Nuk ka asnjë shans për të ndryshuar, por ju mund të përmirësoni metodat tuaja edhe në punë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Edhe nëse në të kaluarën ka pasur një ndarje, tani mund të përjetoni një emocion të bukur. Në punë duhen braktisur polemikat dhe nervozizmi.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button