Horoskopi Ditor E Enjte 11 Gusht 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Ditë pozitive per jetën tuaj ne cift. Edhe ata qe kane qënë larg njeri-tjetrit do të afrohen dhe do e shtojnë bashkepunimin. Ka ardhur momenti të bëni edhe plane për të ardhmen.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Jeta juaj në çift do jetë paksa konfuze gjate kësaj dite. Qartësojuni njëherë mirë me veten tuaj para se te flisni me partnerin, por nëse ndjenjat për të nuk janë shumë të forta mos e mbani kot më shpresa.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Mungesë komunikimi, tension dhe konflikte. Dita e enjte nuk do jetë aspak e mirë për te dashuruarit kështu qe bëni kujdes. Do ishte mirë te qëndronit pak larg njeri-tjetrit dhe te reflektonit me kujdes.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Atmosfera ne jetën ne çift do jete e ngrohte dhe harmonike të enjten. Bashkëpunimi dhe komunikimi do mbizotërojë gjatë gjithë kohës. Ata që mendojnë për një te ardhme se bashku duhet te përgatisin projektet.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Jeta sentimentale do jetë shumë e bukur dhe e mbushur me emocione gjatë kësaj ditë. Do merrni edhe disa vendime te rëndësishme te cilat do ua ndryshojnë përgjithmonë te ardhmen.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Gjate kësaj dite nuk do keni as problemin më të vogël me partnerin dhe do ndiheni të qetë. Dashurohuni ashtu si e ndjeni pa menduar aspak për te ardhmen dhe për të tjerët.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Nuk do ndiheni shumë mirë gjatë kësaj dite dhe do debatoni shpesh me atë qe keni ne krah. Atmosfera do jete e tensionuar. Kujdes! Venusi do jete planeti që do ndikoje me tepër tek jete e beqareve.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Ndjesitë që do përjetoni gjatë kësaj dite pranë partnerit tuaj do jenë të papërshkrueshme. Të dy se bashku do mendoni t’i çoni gjërat me tej dhe te jetoni bashkë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Të enjten do i sqaroni te gjitha keqkuptimet që keni pasur në çift dhe do ndiheni me te qetë. Pak nga pak edhe bashkëpunimi do përforcohet. Beqaret do jene sensuale dhe shamate.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Qetësia do mbizotërojë gjatë gjithë ditës të enjten ne planin sentimental te çifteve. Nga ana tjetër do jeni më të disponueshëm te bëni përpjekjet e duhura që të krijoni një klime harmonike.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Do i zgjidhni mosmarrëveshjet që keni ne çift gjatë kësaj ditë dhe do ndiheni më të qetë. Disa do mendojnë të bëjnë diçka ndryshe për te rikthyer pasionin.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Klima per jeten sentimentale ka rrezik të jetë pak e turbullt. Meqe nuk do arrini të enjten të vendosni qëndrueshmërin ne cift, mundohuni te pakten te ruani komunikimin.

Back to top button