Horoskopi Ditor, e martë 14 qershor 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Kjo ditë e martë 14 mund t’ju habisë për mirë. Nëse keni diçka për të zgjidhur, kjo është dita e duhur. E njëjta gjë vlen dhe për punën.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Mundohuni të zgjidhni debatin e fundit që keni pasur me partnerin/en, përndryshe mund të pendoheni. Lajme të mira do të vijnë së shpejti në punë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Hëna nuk është më e mira për të lindurit e shenjës tuaj, mund të keni disa përplasje me një person të caktuar. Ky është një muaj i rëndësishëm, nëse doni diçka, përpiquni ta arrini atë gjatë këtij qershori.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Jeni përfshirë prej ditësh në një telash në aspektin e dashurisë. Gjithesi mund të zgjidhet, por jo tani, vetëm gjatë fundjavës. Mundohuni të realizoni ëndrrat tuaja duke ecur përpara në synimet që keni.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Ju jeni ngërthyer nga një krizë në çift. Për gjënë më të vogël nisin acarimet deri në kacafytje me fjalë. Por, më në fund një ditë e mirë për të zgjidhur të gjitha diskutimet. Mos u nxitoni, merrni kohën që mendoni se ju nevojitet.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Ka pasur disa ditë më të mira, por mos i jepni vetes kufij. Nëse dëshironi diçka, përpiquni ta arrini atë me të gjitha përpjekjet tuaja.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Ka kohë që nuk ka asnjë lajm në sferën e dashurisë. Ndoshta duhet të filloni të shihni problemin nga vetja. Gjithsesi në punë gjërat do shkojnë gjithnjë e më mirë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Mos e pengoni veten që të dilni jashtë guackës ku vetë jeni futur, më në fund mund të takoni personin e duhur. Besoni më shumë te qëllimet tuaja, hapi i parë i realizimit të tyre.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Nuk është një periudhë e lehtë kjo që po kaloni, por po gjeni një mënyrë për të dalë prej saj. Shijojeni ditën tuaj këtë të martë 14 dhe mos mendoni për asgjë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Nuk ka më keqardhje, duhet të bëni atë që mendoni se është e drejtë. Në punë, edhe aty duhet të jeni më të vendosur.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Mundohuni të kaloni më shumë kohë me partnerin/en tuaj, së bashku mund t’i jepni mbështetje njëri-tjetrit. Në punë gjërat po shkojnë shumë mirë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Nuk është ende koha për të humbur shpresat. Jepini vetes të gjitha mundësitë që ju nevojiten.

Back to top button