Me vajzat dhe djalin Emina kalon pushimet në Mal të Zi

Dashurinë që e ka për vendlindjen e shpreh në mënyra të ndryshme gjatë gjithë kohës. Bëhet fjalë për modelen e njohur, Emina Çunmulaj, e cila ka filluar pushimet në vendin më të veçantë për të në Mal të Zi.
Ajo bashkë me tre fëmijët e saj janë duke i shijuar ditët në bukurinë magjepse të Malit të zi.

Emina Çunmulaj dhe bashkëshorti i saj, Sam Nazarian, janë prindër të tre fëmijëve./21Media

Back to top button