Horoskopi Ditor E Martë 9 Gusht 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Do jeni shumë me tolerante të martën ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Mes jush nuk ka për te ndodhur asgjë e keqe, përkundrazi. Beqaret do kenë plot takime, por asnjeri prej tyre nuk do përfundojë ne lidhje afatgjate.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Do kërkoni sa më shume qetësi ne jetën tuaj ne çift gjatë kësaj ditë. Yjet do ju gjenden gjithë kohës pranë dhe do ua plotësojnë te gjitha dëshirat. Beqaret do realizojnë disa takime fantastike me persona mjaft inteligjente.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Të martën do jete dita e vendimeve te mëdha për ju qe jeni ne një lidhje. Nëse keni pasur debate te forta kohet e fundit, mund te mendoni edhe për një ndarje përfundimtare.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Ditë shumë e qëndrueshme do jete kjo e martja për ata qe janë ne një lidhje. Do jeni te logjikshëm dhe me maturi do i zgjidhni disa hatërmbetje te se shkuarës. Beqaret do fIllojnë një lidhje, por ajo nuk do zgjate aq sa ata e kane ëndërruar.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Ditë e bukur dhe e mbushur me momente te këndshme do jete kjo e martja për te dashuruarit. Çdo gjë do ju ece për mrekulli dhe nuk do keni për çfarë te ankoheni.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Do merreni vesh me se miri me partnerin tuaj gjatë kësaj ditë dhe te gjithë do ju kenë zili. Shume do ju adhurojnë për mënyrën e komunikimit dhe për tolerancën ndaj njeri-tjetrit. Beqaret as qe do e kenë mendjen tek krijimi i një lidhjeje sepse do jene te angazhuar me pune.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Ditë fantastike do jete kjo e martja për ata qe janë ne një lidhje. Gjithçka ka për te ecur për mrekulli mes jush dhe atij qe keni ne krah kështu qe ne çdo moment do përjetoni emocione.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Perspektivat për jetën tuaj ne çift duken te jene te mira të martën. Mes jush dhe partnerit do mbizotërojë harmonia, qetësia dhe mirëkuptimi. Beqaret do jene mjaft kërkues dhe nuk do arrijnë dot ta gjejnë një person qe do ju përshtatet ne çdo pike.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Ditë e zakonshme dhe fatmirësisht pa probleme do jete kjo e martja. Me partnerin do ndiheni gjithmonë mirë dhe nuk do keni aspak probleme.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Do ndiheni mjaft mirë me partnerin tuaj gjate kësaj ditë dhe tashme do jeni gati te hidhni edhe hapa me tej me te. Çdo gjë për ju do jete fantastike. Beqaret do ndihen mirë edhe ashtu si janë dhe nuk do kërkojnë me ngulm ndryshime rrënjësore.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Dita e martë nuk do jete shumë e mirë për ata qe janë ne një lidhje. Do keni goxha mosmarrëveshje me partnerin tuaj dhe ne një moment do mendoni edhe t’i jepni fund gjithçkaje.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Të martën do hidhni ju hapat për t’u pajtuar me partnerin. Do i kuptoni gabimet qe keni bere dhe do gjeni mënyrat e përshtatshme për te kërkuar falje.

Back to top button