Horoskopi Ditor E Mërkurë 10 Gusht 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Qetësia dhe mirëkuptimi do mbizotërojë të mërkurën ne jetën tuaj ne çift. Çdo gjë do ece me se miri me partnerin dhe kënaqësitë do jene te paimagjinueshme.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Ju qe jeni ne një lidhje nuk duhet ta lini ankthin dhe dyshimin t’ua shkatërrojë jetën, por duhet te përfitoni nga çdo moment kur te jeni pranë partnerin dhe te dashuroheni si ta ndieni.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Dite mjaft e qëndrueshme do jete kjo e mërkurja për ata qe janë ne një lidhje. Pasioni do i pushtoje gjate kohës dhe nuk do mërziten për asnjë moment.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Marsi do i zgjoje nga gjumi ku kishin rene te dashuruarit. Ata do i shohin gjerat me më shume optimizëm të mërkurën dhe do marrin edhe vendime me rëndësi.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Kjo e mërkurja nuk do jete dita me e përshtatshme për çështjet e zemrës. Ne disa momente do mbeteni vetëm dhe do e vuani se tepërmi këtë gjë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Duhet te tregoheni me te duruar të mërkurën ju te dashuruarit sepse partneri edhe sikur te beje te pamundurën nuk do ja dale t’ua plotësojë te gjitha dëshirat.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Dite e ndërlikuar do jete kjo e mërkurja për ata qe janë ne një lidhje. Do krijohen here pas here keqkuptime dhe mosmarrëveshje mes jush dhe partneri.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Ka mundësi qe ju te dashuruarit te merrni vendime te rëndësishme të mërkurën. Marrëdhënia me partnerin do forcohet akoma me tepër. Beqaret qe do tregohen te paduruar ka rrezik te përballen me probleme serioze.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Jeta juaj ne çift do mbetet e shkëlqyer edhe të mërkurën fale ndikimit mjaft pozitiv te Marsit. Gjithçka mes jush do jete me e bukur se kurdoherë dhe emocionet do jene te forta.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Marrëdhënia me partnerin nuk do jete e keqe të mërkurën, megjithatë mirë është qe te n×isni qetësisht me partnerin për gjithçka. Kështu do krijoni edhe një klime akoma me te ngrohte mes jush.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Dite goxha e turbullt do jete kjo e mërkurë për ata qe janë ne një lidhje. Tregohuni sa me te matur qe te mundeni sepse ne te kundërt keni për te pasur probleme serioze.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Gjate kësaj dite, marrëdhënia juaj me partnerin do përmirësohet edhe me tepër. Do keni te njëjtat ide dhe mendime me personin qe keni ne krah.

Back to top button