Horoskopi Ditor E Mërkurë 31 Gusht 2022

 

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Në dashuri tërheqja fizike është e madhe, por me mendje nuk jeni aty. Nëse merrni një ofertë pune, mos e refuzoni.Një gjë e mirë kur vjen duhet ta pranosh dhe ta ruash shumë atë gjë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Nëse ju pëlqen dikush, vazhdoni pa frikë. Në punë, angazhimi juaj do të njihet.Dhe më kalimin e kohës gjërat rrjedhin bukur dhe natyrshëm.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Ditë interesante për të përjetuar një dashuri të madhe. Vendimet që do të merrni tani në punë do të jenë të rëndësishme për të ardhmen.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Nëse partneri juaj nuk e kupton gjendjen tuaj shpirtërore, atëherë tregojini atij, mos e lexoni gjithmonë mendjen tuaj! Një koleg do të thotë një fjali që do t’ju nervozojë, por lëreni të shkojë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Planetët e favorshëm, takimet janë të rëndësishme të mërkurën. Nëse dikush ju detyron të bëni diçka që nuk dëshironi të bëni në punë, mund të zemëroheni.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Merrni kontrollin e situatës në dashuri, të mërkurën dhe të enjten. Nëse javën e kaluar ka pasur diskutime në punë, të mërkurën do të zgjidhen vetë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Një dashuri e re do të lindë në këtë periudhë. Në punë po vijnë ndryshime.Ato ndryshime që vijne do do kenë ndryshime në të ardhmën.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Dështimi këtë javë. Në punë do nisni një projekt të ri.Duhet të punosh fort që të këtë sukses projekt dhe të shkoi gjithqka mirë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Nëse dashuria nuk ka lindur ende, atëherë duhet të shikoni përreth. Në punë do jetë e mundur ndryshimi i roleve.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Shmangni keqkuptimet dhe polemikat në dashuri. Edhe në punë të mërkurën do ju duhet të duroni disa situata.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Afërdita do të kthehet në neutrale në ditët në vijim për fat, do të keni më shumë mundësi në dashuri.Të mërkurën në punë përpiquni të thoni atë që mendoni, diçka do ndryshojë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Diçka ka ndryshuar në ndjenjat tuaja, ndoshta ato nuk janë aq të forta sa në fillim të muajit. Në punë mos prisni asgjë nga kolegët.

Back to top button