Hoti: Jemi duke treguar kulturë shtetërore për të respektuar kushtetutën

Hoti: Jemi duke treguar kulturë shtetërore për të respektuar kushtetutën

Pas mbledhjes së Qeverisë, në konferencë për media kryeministri Avdullah Hoti u pyet për takimin e së premtes Kosovë- Serbi në Bruksel në nivel ekspertësh si dhe për takimin me presidentin e Serbisë në Uashington.

Kryeministri Hoti tha se dialogun me Serbinë do ta zhvillojnë për njohje reciproke./21Media