Hoxhiq vendimin e PZAP-së e cilëson skandaloz

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Udhëheqësja e Iniciativës së Bashkuar nga komuniteti boshnjak, Adriana Hoxhiq në emisonin “Click” të RTV21 vendimin e djeshëm të PZAP-së ku ia anuloi votat në vendbanimet me shumicë serbe e ka quajtur skandaloz.

“PAZP ka bërë shkelje, është një vendim skandaloz ku shkelet kushtetua nuk respektohen ligjet sepse kushtetua jone ja lejon dhe mundëson qytetarit qe ta shfrytëzoj vullnetin e vet”, ka thënë Hoxhiq./21Media