Imazhet që tregojne se si dukeshin të famshmet në fëmjëri dhe tani në kulm të karrierës

 

Disa të famshëm bëhen të njohur në në çast: kënga e tyre bëhet hit, fitojnë një Oscar ose tërheqin vëmendjen me pamjen e tyre në një ngjarje të madhe.

Fansat zakonisht kujtojnë se si duket një personazh i famshëm kur janë në kulmin e karrierës së tyre. Dhe kur shohim fotot e tyre të fëmijërisë apo aktuale, mund të habitemi se sa ndryshe mund të duken.

Në vijim sjellim disa foto që tregojnë se si dukeshin disa nga yjet e famshme në fëmijëri./21Media

Beyonce

Adele

Cara Delevinge

Dita Von Teese

Kim Kardashian

]

Miley Cyrus

Jessica Alba

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button