Këngëtari i mirënjohur, Neki Emra dje është gjobitur nga policia për një arsye shumë të paparemenduar.

Lajmin e ka bërë të ditur vet këngëtari përmes një postimi ku ka treguar se asyeja e dënimit është përdorimi i navigacionit në telefon më saktësisht ”google maps”.

”Kam shetit Ameriken, Evropen, Angline e shume e shume vende neper bote. Taxi, Uber, Lyft e njerezit e njofshem qe me kane vozitur, duke me perfshire edhe mua qe kam vozitur gjysmen e Evropes, kane perdorur google maps ne telefon per adresa dhe orientim. Oj Kosove o nana ime”,  ka shkruar këngëtari në facebook./21Media