“Jam nënë e dy vajzave po burri më tradhton”, fansja e pyet Adelina Tahirin se çfarë të bëj?

Këngëtarja Adelina Tahiri, jo rrahllë herë ndanë kohë edhe për bashkëbisedim me fansat e saj në rrjetet sociale.

31 vjeçarja tregon detaje nga jeta e saj, tregon se si kujdeset për flokët dhe trupin, skruan portali rtv21.tv

Por. në sy bie edhe një detaj tjetër ku fanset kërkojnë këshilla nga ajo se si të veprojnë në problemet e caktuara që i preokupojnë.

Njëra ndër to, ishte një nënë e dy vajzave që e pyeste se si të veprojë pasi që e tradhtonte burri.

Ndërkohë,  Adelina i jep një përgjigje mjaftë mbështetëse: “E dashur nëse ti nuk je e lumtur me partnerin duhet të gjesh një zgjidhje! Lufto për ato dy vajza. Mos e shkatërro vetën për dikë që nuk ja vlen! Ne femrat jemi të forta dhe ia dalim në çdo gjë. Do ia dalësh dhe ti!’, ka shkruar këngëtarja që është kurorëzuar mbi 4 vjet me dashurin e jetës së saj me të cilin ka edhe një djalë 3 vjeçar, Jonin./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button