“Je e vetmja dashuri” publikohet nga Getinjo dhe Ana

Dyshja e njohur, Ana Kabashi dhe Getinjo kanë publikuar projektin e tyre të titulluar “Je e vetmja dashuri”.

“Je e vetmja dashuri” është bashkëpunimi i parë mes Anës dhe Getinjos, shkruan rtv21.tv
Për tekstin e këngës janë kujdesur vet dyshja e njohur, teksa këngën e kanë publikuar të realizuar edhe me videoklip./21Media
Back to top button