Jehona: Rama dje ishte në Prishtinë!

1 min read

Opinione: “Vizita e djeshme e kryeministrit Rama shënon një nismë  të mbarë”

Marrë parasysh përplasjet e më hershme midis kryeministrave Edi Rama e Albin Kurti, vizita e djeshme e kryeministrit të Shqipërisë në Kosovë vlerësohet të jetë një nismë e mbarë që duhet të pasohet me veprime të tjera në javët dhe muajt vijues./21Media