Në ndeshjen e sotme në Ligën e Kampionëve u deshën vetëm 7 minuta për të hyrë goli i parë

Në ndeshjen e sotme në Ligën e Kampionëve u deshën vetëm 7 minuta për të hyrë goli i parë

Juventus edhe pse nuk shihen si favoritë për të fituar, kanë filluar ndeshjen në mënyrë të mrekullueshme, shkruan rtv21.tv.

Qysh në minutën e shtatë turinezët kalojnë në epërsi me golin e argjentinasit Paulo Dybala me asistimin e Juan Cuadrados. Supertalenti është në formë të mrekullueshme, dhe ky gol është i treti në 7 ndeshjet në Ligën e kampionëve./21Media