Kamenicë, burri sulmon me sëpatë familjarët

Një burrë është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht një grua dhe persona të tjerë me sëpatë, në Kamenicë.
Gruaja ka pranuar trajtim mjekësor, ndërkaq Policia ka konfiskuar sëpatën që ndërlidhet me rastin.
Policia e ka cilësuar rastin si dhunë në familje.
Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media

Back to top button