I dyshuari është arrestuar nga policia

I dyshuari është arrestuar nga policia

Dje në Istog është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që gjatë kontrollit (në xhep) i janë gjetur dhe konfiskuar një sasi (nuk dihet pesha) e substancës narkotike e llojit marihuanë.

Në raportin e dërguar nga policia me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje./21Media