Kaq klikime mori “Malli” i Dafina Zeqirit për tetë ditë

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku, Dafina Zeqiri nuk po di të ndalet së publikuari këngë, të cilat pas pak ditësh po shndërrohen në hite.
Së fundmi, artistja ka korrur sukses me projektin “Malli”. Vetëm 8 ditë që nga publikimi kënga ka arritur mbi 3 milionë klikime në Youtube, shkruan rtv21.tv
E për këtë sukses Dafina është shprehur falënderuese. “3 Million Thank you!”, ka shkruar jo sipër imazhit të publikuar në instastory.

Projekti “Malli” është publikuar më 8 korrik dhe deri tani në Youtube ka arritur 3 milionë e 356 mijë 613 klikime./21Media

Back to top button