“Katile” publikohet nga Aida, Bardhi dhe Floriani

Artistët e njohur të skenës shqiptare, Aida Doçi, Bardhi dhe Florian Tufallari kanë bashkuar forcat e tyre për projektin e ri.

“Katile” titullohet kënga e treshes që u publikua me videoklip, shkruan rtv21.tv

Teksti i këngës është shkruar nga Deyzoh, Bardhi dhe Aida, kurse producent është Monkey Music.

Kujtojmë që ky është bashkëpunimi i parës mes këtyre artistëve./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button