​Katy Perry tregon bashkëpunimin që e refuzoi dhe u pendua

Katy Perry së fundmi ka bërë një retrospektivë, ku ka treguar ndër ato që ka thënë se cili është gabimi i saj më i madh në lidhje me bashkëpunimet e saj.
Sipas raporteve të huaja, ylli i popit 38-vjeçar tha se i vjen keq vetëm për një bashkëpunim që e refuzoi në të kaluarën.
Ky është një propozim bashkëpunimi që ai e mori nga Billie Eilish për këngën “Ocean Eyes”, para se artistja e re të bëhej e famshme botërore.
Më në detaje, Perry tha: “Kam marrë një email nga një bashkëpunëtor që thoshte, ‘Shikoni këtë artist të ri. Do të doja të punoja me ju”. Në mesazh ishte një këngë e quajtur “Ocean Eyes”. Ajo ishte thjesht një vajzë e re bjonde. Unë thuajse menjëherë thashë ‘e mërzitshme’, duke e përjashtuar atë”.
Më pas këngëtarja amerikane tha: “Ky ishte gabimi im më i madh, duke refuzuar një pjesë kaq të mrekullueshme të këtij artisti të mrekullueshëm”.

Back to top button