Kë do Emi më shumë? Tregon Jonida!

Çifti Besnik Krapi e Jonida Vokshi janë prindër të së ëmblës, Emi!
Aktorët e njohur çdo herë i mbajnë ndjekësit të informuar me postime në rrjete sociale, qoftë për jetën profesionale, qoftë për përditshmërinë e tyre apo për të voglën Emi, e cila i ka mbushur plotë jetë.
Pyetur nga ndjekësit se kë do Emi më shumë, Jonida ka një përgjigje.
“Për Besnikun shkrihet, por gjithë ditën thotë, ma mam, o ma”, ka shkruar Jonida në Instastory.

Patjeter që tashmë lidhja e Jonidës me Prishtinën është shumë më e fortë, kështu shprehet edhe vet ajo.
Pyetur se ku jetojnë momentalisht çifti, ajo kishte një përgjigje si vijon
“Jetojmë në kalimash, e du Prishtinën shumë”, tha Vokshi.
Jonida pas gjithë pyetjeve që pranoi, ua kthehu ndjekësve, “Si nuk më pyeti njeri, si fjete mbrëmë Jonida?”, ngjitur me një foto bashkë me Emin.

Jonida dhe Besniku u bën prindër për herë të parë më 18 qershor të vitit 2020./21Media

Back to top button