Kërcënohet udhëheqësi i një klinike në QKUK

Një person është arrestuar pasi ka kanosur një zyrtar policor. Rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 03:23 në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.
I dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.
Më pas rreth orës 11:20, një udhëheqës pranë klinikës në QKUK, ka raportuar se përmes rrjeteve sociale është ngacmuar dhe kërcënuar nga një i dyshuar.
Policia nuk raportoi për të arrestuar./21Media

Back to top button