Këngëtarja Enca Haxhiu, ka disa javë që ka filluar pushimet verore dhe duket se po relaksohet.

Ajo përmes një postimi në Instastory ka treguar se për çka ka nevojë.

”Peshqir, det, shok, liber, shapka uji, diell dhe kapele, kaq do robi ndonjëherë”, ka shkruar Enca në fotografi.

Kujtojmë që, projekti i fundit i Encës është ” Nashta”, që është publikuar më 2 mars të këtij viti./21Media