Këto janë ndeshjet e sotme në futbollin evropian

 
Pas një jave përplot me ndeshje në garat evropiane si ajo e Ligës së Kampionëve, Ligës së Evropës dhe ajo e Ligës së Konferencës, në programin e sotëm do të kemi dy ndeshje tejet interesante.
Dy ndeshjet e sotme do të zhvillohen me fillim nga ora 21:00, ku kampioni spanjoll Atletico Madrid pret në shtëpi skuadrën e Cadizit.
Ndërkaq, krahas takimit mes Atletico Madridit dhe Cadizit do të zhvillohet edhe përballja tjetër mes kampionit francez Lille dhe skuadrës së St. Etienne.
Programin e plotë të ndeshjeve të sotme e gjeni më poshtë:
21:00 Lille – St. Etienne (Stadiumi Pierre-Mauroy)
21:00 Atletico Madrid – Cadiz CF (Stadiumi Wanda Metropolitano)

Back to top button