Këto janë ndeshjet më interesante të ditës së sotme

Pas ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, Evropës dhe atë të Konferencës, futbolli vazhdon sot me disa ndeshje interesante në disa nga ligat më të mira evropiane.

Programin e sotëm do ta hap ndeshja mes skuadrës së Stuttgartit dhe Borussia Dortmundit e cila do të fillojë nga ora 20:30, e vlefshme për xhiron e 29 të Bundesligas gjermane.

Ndërkaq, me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohen ndeshjet interesante mes skuadrës së Newcastle United e Wolverhampton dhe Sevilla e Granada.

Programin e plotë të ndeshjeve të sotme e gjeni më poshtë:

Bundesliga gjermane

20:30 Stuttgart – Borussia Dortmund

Premier Liga angleze

21:00 Newcastle United – Wolverhampton

Liga 1 e Francës

21:00 Lorient – St. Etienne

La Liga

21:00 Sevilla – Granada.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button