Këtu mund ta ndiqni finalen e Ligës së Kampionëve

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë në stadiumin “Ataturk Olympic”, ku po zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve mes Manchester Cityt dhe Interit.

City është në kërkim të tripletës, pasi u shpall kampion i Premier Ligës dhe fitoi FA Cup, kurse Interi e synon trofeun e dytë të këtij sezoni pasi u e fitoi Kupën e Italisë.

Në përballje direkte, City dhe Interi kanë luajtur vetëm dy herë mes vete, ku secila ka nga një fitore me rezultat bindës 3:0.

Ndërkaq, më poshtë mund ta gjeni linkun e ndeshjes.

Prepare vegan raclette: this is how it works (toshilive.com)

Back to top button