Kjo është data e publikimit të këngës së re nga Gjon

Gjon’s Tears është emri i cili bëri që bota ta dijë edhe më shumë për muzikën, talentin e shqipëtarëve jashtë Kosovës.
Gjoni, përfaqësoi Zvicrën në Eurovison vitin e kaluar, ku arriti të rënditet i treti në atë garë të madhe.
Kështu, Gjon pati bërë të ditur se ky vit(2022), do të ishte viti i tij dhe se do të sjellë shumë projekte të reja muzikore.
Përmes Instagramit, ka njoftuar se projekti i tij më i ri publikohet më 14 janar.
Kështu, ndjekësit e tij janë shprehur shumë entuziast për këtë publikim të ri që do të keni mundësi të dëgjoni zërin unik të Gjon pas 14 janarit.

Gjoni së fundmi u shpall vokalisti më i mirë i Eurovisionit të vitit të kaluar.
Eurovision kishte hapur një votim për 24 orë, në mesin e pesë të nominuarëve ishin edhe Gjoni e Anxhela Peristeri./21Media

Back to top button