Kosova-drejt heqjes së orës policore! (Video)

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Pritet heqja e orës policore, zgjatja e orarit të gastronomisë deri në 23:00

Kryetarët e Komunave kanë mbajtur një takim koordinues me ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia, për të diskutuar rreth procesit të vaksinimit dhe masave të reja. Sipas Asociacionit të Komunave, në këtë takim u tha se së shpejti do të hiqet ora policore dhe do të lejohen ahengjet me fillim në sezonet së verës kur do të vijnë edhe mërgimtarët.(Teksti-Valmire Hoti, kamera: Fatos Veseli)/21Media