Kosova sërish shënon ndaj Qipros

Kosova po zhvillon ndeshjen ndaj Qipros, ku kaloi në epërsi për 2-0 vetëm në pjesën e parë.
Ndeshja nisi në orën 20:45.
Për plotë 45 minuta, Kosova mbajti rezultatin e vendosur nga Florent Muslija(goli i parë) dhe Donat Rrudhani(goli i dytë).
Ka nisur pjesa e dytë e ndeshjes në “Fadil Vokrri” dhe Kosova ka fiton për 3-0, gol i shënuar nga Elbasan Rashani./21Media
 

Back to top button