Kreu së paku 8 vjedhjeve, arrestohet hajni

Policia e Prishtinës ka arrestuar një 27-vjeçar me inicialet A.M., nën dyshimin se i njëjti është përfshirë në së paku tetë vepra të ndryshme, kryesisht vjedhje dhe asgjësim pasurie në Fushë Kosovë.
Bëhet e ditur se ndaj tij policia ka filluar një hetim më të gjerë dhe me urdhër të prokurorit të shtetit i njëjti është dërguar në qendrën e mbajtjes për 48 orë, për tu proceduar më tej./21Media

Back to top button