Kriza energjetike në Kosovë!


Deri nesër s’do të ketë ngrohje nga Termokosi

Ndërprerja e ngrohjes në kryeqytet dhe mungesa e energjisë elektrike, I ka vënë në situatë të rëndë shumicën e banorëve të Prishtinës. Në “Termokos” thonë se ngrohje nuk do të ketë deri nesër paradite./21Media

Back to top button