Kur do të pensionohen Mihrije Braha dhe Naim Abazi?

1 min read

Këngëtarët e njohur, Naim Abazi dhe Mihrije Braha, sonte ishin të ftuar në emisionin “21 Gradë” të RTV21, me ç’rast folën për jetën e tyre profesionale, por edhe private.

Të pyetur se kur do të pensionohen, Naimi u shpreh se ka kohë për atë punë dhe se artistët s’pensionohen asnjëherë.

“Do të ishte mirë me marrë shembull të mirë sikur po themi prej Sabri Fejzullahut, Bekim Fehmiut, Nexhmijes”, tha ai, me ç’rast shtoi se artistët s’duhet të pensionohen, shkruan rtv21.tv

Ndërsa, Mihrija tha se nëse Zoti ju jep energjinë pozitive që e kanë aktualisht dhe shëndetin, do të jenë edhe gjatë në skenën muzikore./21Media