Kur planifikon Afrona Dika të bëhet nënë?

1 min read

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika ka treguar se kur dëshiron të ketë fëmijë.

Ajo në instastory është pyetur nga një fans i saj se ”si e paramendon jeten pas 3 vitesh?

Ndërsa Afrona është përgjigjur se pas tre vitesh e sheh veten si nënë.

”Jeten mbas 3 vitesh e shoh veten si nënë dhe me karrierë”, ka shkruar Afrona.