“Kurrë si ti, Hana është një Mozzik i vogël”, Loredana i përgjigjet ndjekësit

Jo rrallë herë është komentuar ngjashmëria e Hanës, vajzës së reperëve Mozzik dhe Loredana me të atin.
Së fundmi ishte Loredana ajo që publikoi një video në Tik- tok me të bijën duke hedhur dyshime se ka filluar t’i ngjajë.
“Ndoshta ka filluar të më ngjajë”, është përshkrimi që Loredana i ka lënë videos teksa këndon me të bijën.
Mirëpo njëri nga komentuesit ka reaguar duke thënë: Kurrë! Hana është një Mozzik i vogël, ndërkohë nuk ka munguar reagimi i reperes e cila është pajtuar me ndjekësin duke thënë: Përgjithmonë./21Media

@loredanaofficial

Hahahah kann es sein das sie mir anfängt zu ähneln? 😀

♬ LET’S GO – Loredana


 

Back to top button