Kurti: Dera drejt BE-së e ka numrin 35

Vetëvendosje në Ferizaj

Në ditën e katërt të fushatës zgjedhore në Sallën e Sporteve në Ferizaj, kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti u bëri me dije qytetarëve Ferizajas se vetëm me Vetëvendosjen bëhet ndryshimi, shkruan rtv21.tv

“Me Vetëvendosjen e keni punën e sigurt pavarësisht se kënd e keni votua. Dhe jemi të vetmit që mund të ecim përpara dhe me të vërtet të shkojmë në BE”, tha Kurti.

Fjalën e mori edhe kandidati për deputet Dardan Sejdiu e Donika Kadaj – Bujupi, të cilët thanë se bashkë e të pathyeshëm do të korrin fitore./21Media

Back to top button