Kuvendi: Marrëveshja e Brukselit për targat – debat i nxehtë!

Marrëveshja në Bruksel mes Kosovës dhe Serbisë për lirimin e rrugëve në
fërsi të pikave kufitare në Jarinjë dhe në Bërnjak ngjalli debat në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës. Akuza e kundërakuza u hodhën mes pozitës dhe opozitës./21Media

Back to top button