Përplasje në seancën e Kuvendit - tensione në mes të deputetëve të PDK-së dhe Vetëvendosjes 

 Përplasje në seancën e Kuvendit – tensione në mes të deputetëve të PDK-së dhe Vetëvendosjes 

Përplasje të ashpra pati sot në Kuvend mes deputetëve të PDK-së dhe  Lëvizjes Vetëvedosje, të cilat gati sa nuk eskaluan në përleshje fizike.
Këtij tensionimi i parapriu një një debat i ashpër i opozitës me ministren e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla./21Media