Ky është programi i Sibel Halimit të LDK-së për Ferizajn

1 min read

Kandidatja e LDK-së për kryetare të Ferizajt, Sibel Halimi sonte në RTV21 tha se programi qeverisës i saj është hartuar prej qytetarëve.

Ndër të tjera, Halimi u shpreh se transparenca, llogaridhënia dhe mundësitë e barabarta janë vlerat qëndrore të qeverisjes së mirë./21Media