Pamje nga videoklipi i ri i Dafina Zeqirit dhe Mc Kreshës

1 min read

 

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka paralajmëruar se ka finalizuar videoklipin e këngës “Vet e lype”, që e solli në bashkëpunim me reperin MC Kreshën.

Videoklipi do të publikohet nesër në ora 18:00.

Në Instagram, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa pamje nga xhirimet e videoklipit të ri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Kënga “Vet e lype” është pjesë e albumit të ri që ka publikuar Dafina Zeqiri. Albumi i titulluar “Dafinë Moj” përmban 14 këngë të reja./21Media