Ramadani: Për 100 ditë do t’i largojmë të gjitha deponitë ilegale në Ferizaj

1 min read

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Ferizajt, Valon Ramadani sonte deklaroi se çdo 200 metra, në fshatra dhe në qytetin e Ferizajt ka deponi ilegale.

Ramadani në RTV21 u shpreh se për 100 ditë do t’i largojnë të gjitha deponitë ilegale në Ferizaj./21Media