Labi shfaqet i lumtur pranë bashkëshortes 

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Prej kohës kur u bë  pjesë e skenës ai fitoi simpati të madhe të audiencës, bëhet fjalë për këngëtarin, Labinot Tahirin i njohur si Labi.

Në shumë intervista Labi për sukseset e tij e falënderon personin të cilit ia ka falur zemren, bashkëshorten e tij, Hanën.

Edhe në rrjetet sociale të shpeshta janë imazhet që Labi i publikon me Hanën. Kur jemi te rrjetet sociale Hana është ajo e cila së fundmi ka publikuar disa fotografi bashkë me Labin.

Të buzqeshur dhe të lumtur çifti shfaqen shumë bukur në këto imazhe.

Kujotjmë se, Labi ka vite që është i martuar me Hanën dhe së bashku kanë tre fëmijë dy djemë dhe një vajzë./21Media