“Lali” publikohet nga Fifi dhe Young Zerka

Dy emrat e njohur, të skenës shqiptare Fifi dhe Young Zerka kanë publikuar këngen e re.

“Lali” është projekti i ri muzikor nga Fifi dhe Young Zerka, shkruan rtv21/tv

Kënga është shkruar nga të dy artistët dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip për të cilin është kujdesur  Max Production.

Kujtojmë se, ky është bashkëpunimi i dytë mes Fifit dhe Young Zerkës./21Media

Back to top button