Lansohet “Bad Girl” nga Argjend Heta

1 min read

Këngëtari Argjend Heta, ka publikuar projektin e tij më të ri, të titulluar “Bad girl”.

Kënga është paralajmëruar ditë më parë nga artisti.

Tutje, si kënga ashtu edhe videoklipi është plot ritëm veror dhe është realizuar nga RD-Photography, në Zvicër.

Teksti është shkruar nga vet këngëtari dhe Dardy./21Media