LDK-ja akuzon VV-në për punësime të paligjshme

Lidhja Demokratike e Kosovës akuzoi Lëvizjen Vetëvendosje, për punësim të familjareve të tyre dhe militanteve në institucionet më të rëndësishme të vendit. Ky subjekt opozitar këkron që prokuroria të nisë menjëherë hetimet rreth kësaj çështjeje. (Përgatiti: Aurela Elshani, kamera: Sahit Troshupa)./21Media

Back to top button