LDK kërkon zgjedhje të reja

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Veliu:Institucionet kanë humbur kredibilitetin e tyre

LDK-ja kërkon hiç më pak se zgjedhje të reja, pasi sipas nënkryetarit të këtij subjekti, Agim Veliu, Institucionet e larta kanë humbur kredibilitetin dhe Kosova sa më shpejt duhet duhet të lirohet nga to./21Media