Ledri për Buqen: Ka me m’marr malli fort

1 min read

Rep-artisti, Ledri Vula ka reaguar pas vdekjes së regjisores së njohur, Burbuqe Berisha.

Artisti ka publikuar një imazh të regjisores, karahas së cilit ka shkruar disa fjalë.

“Pusho e qete Buqe, ka mem marr malli fort.”, ka shkruar Ledri, si dhe ka vendosur një emoji të zemrës së thyer.

Regjisorja Burbuqe Berisha ka vdekur sot në moshën 51 vjeçare, në ambientet e Ministrisë së Kulturës./21Media