Ledri Vula e Romeo Veshaj tregojnë se kur do publikohet kënga e re

Artistët e njohur shqiptarë, Ledri Vula dhe Romeo Veshaj kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Dueti i tyre tashmë është finalizuar dhe për fansat e tyre ky projekt do publikohet nesër në ora 19:00.

Kjo u bë e ditur nga vet Ledri dhe Romeo, të cilët në rrjetet sociale publikuan imazhe e video lidhur me këtë projekt./21Media

Back to top button