Leicester barazoi rezultatin

Rezultat i ngushtë Leicister-Atletico Madrid

Jime Vardi ishte ai i cili barazoi rezultatin në ndeshjen ndërmjet Leicister City dhe Atletico Madrid.

Goli u shënua në minutën e 61-të.

Në pjesën e parë për Atletico golën që shënoi Saul Niguez në minutën e 26-të me asistim të Felipe Luis./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button