Lewandowski shënon golin e parë në Botëror

Kombëtarja e Polonisë ka arritur ta shënojë edhe golin e dytë të ndeshjes kundër Arabisë Saudite.
Polonia e ka thelluar epërsinë në 2:0 në ndeshjen kundër Arabisë Saudite, përmes golit të shënuar nga Robert Lewandowski.
Lewandowski shënon golin e parë në këtë Botëror, dhe të dytin sot për Poloninë në minutën e 82’.

Back to top button