Lilly Collins ndan fotografi nga muaji i mjaltit

1 min read

Aktorja amerikane, Lilly Collins ka ndarë me ndjekësit disa fotografi nga muaji i mjaltit së bashku me bashkëshortin e saj, Charlie McDowell.

Për Collins, ky është udhëtimi më magjik dhe nuk do donte që të nis ndryshe apo me dikë tjetër të ndaj një udhëtim të tillë.

Edhe McDowell, ndau disa fotografi së bashku me Collins, e çifti siç duket po ia kalojnë goxha mirë.

Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë më 4 shtator të këtij viti, në një ceremoni private në Dunton, Colorado.

Ndërsa, ndan fotografi nga martesa e tyre me ndjekësit në Instagram tre ditë më vonë./21Media